09.12.2025 u 14:59
U toku su radovi na vezivanju cjevovoda u ulici Muhameda efendije Pandže i popravka kvara u ulici Kalemova.
U ulici Mahmuta Mahmutovića prebačeno je pet priključaka i tri vodomjera u novi šaht, u ulici Muhameda ef. Pandže prebačen jedan priključak a u ulici Reljevska prebačeno je pet priključaka.
U naselju Zabrđe izvršeno je ispiranje cjevovoda.
Radovi na popravci priključka izvršeni su u ulicama Jukićeva i Bare kod Stupa a popravka kvara na glavnoj vodovodnoj cijevi izvršena je u ulicama Obala Kulina bana, Sumbul česma, Asima Ferhatovića, Jukićeva, Muhameda ef. Pandće, te na spoju ulica Bojnička-Bregovi.
U ulici Ruđera Boškovića su iznađena i osposobljena tri ulična ventila, u ulici Dr. Mustafe Pintola osposobljen je zapor a u ulici Bare kod Stupa osposobljen je zatvarač.