31.08.2020 u 15:02
U ulici Džemala Bijedića vršeno je polaganje cjevovoda DN 300 mm. Danas je položeno 48 metara cijevi i urađeno čvorište 300/80.
U ulici Brezanska prebačena su tri priključka a u ulici Hamida Beširevića četiri priključka na novopoložene cjevovode. U ulici Dumače vršeni su pripremni radovi na uvezivanju novopoloženog cjevovoda DN 200 mm.
Popravka kvara na glavnoj cijevi profila DN 100 mm izvršena je u ulici Krste Hegedušića i to na dva mjesta, te u ulici Harbina, gdje je popravljen kvar na cijevi profila DN 300 mm. Kvar je popravljen i u ulici Osmana Nakaša. Popravke kvarova na priključcima vršene su u ulicama Barica i Vreoca, rekonstrukcija dva priključka u ulici Nebočaj a blindovanje cijevi urađeno je u ulici Hrasnička cesta.
Izvođeni su i radovi na sanaciji iskopa.
U toku su radovi na popravci kvara u ulicama: Barska, Humačka ploča, Porodice Babačić.