30.05.2019 u 15:40
Služba za održavanje kanalizacione mreže i objekata, u toku protekla dva dana, izvršila je planirane aktivnosti na održavanju kanalizacionog sistema.
Radnici ove službe, prije dva dana, počeli su radove na popravci mješovitog kanala profila 500 mm na adresi Azići br.20. Radovi su se odvijali otežano zbog lošeg vremena i padavina koje su vodom punile trasu radova. U iskopu dubine oko dva metra, prilikom ove popravke, radnici su otkrili još jedan kvar, te zbog dodatnih radova, ovaj planski zadatak je ipak uspješno završen u toku današnjeg dana.
U ulici Branislava Đurđeva br.10, jučer su počele aktivnosti na izradi separatnih kanalizacionih priključaka. Radi se o montažnim radovima na četiri atmosferska priključka, sa keramičkim cijevima profila 150 mm.
U ulici Alije Nametka na br.60 završeni su radovi na obradi kinete u revizionom oknu.